Nákupy

Skladování zboží

Pro přehledné uskladnění všech věcí ve skladu je zapotřebí mít v tom systém a popisovat veškeré krabice. K tomu nám skvěle poslouží etikety.

Skladování zboží

Obalový materiál

Zboží se nemůže jen tak přepravovat v nákladním prostoru třeba kamionu, protože by se mohlo velice snadno poškodit a hlavně poztrácet. Základním obalovým materiálem, do kterého můžeme uchovávat zboží jsou sáčky, protože ty jsou poměrně levné. Navíc chrání před prachem a vlhkostí, jenž se vyskytuje téměř všude. Třeba elektronika je velice náchylná na tyto dva faktory, a proto je její dobré zabalení velice důležité.

lepenkové krabic

Dále se tyto sáčky dají umístit do krabic, kde jich může být klidně stovky, díky čemuž za velice krátkou dobu můžete přepravit spoustu zboží. Aby krabice dobře drželi u sebe a nespadli z palety, tak se využívá stertchové fólie. Nakonec už stačí jen paletu pomocí vysokozdvižného vozíku přepravit do kamionu, jenž zboží už převeze do cílové stanice. Jak vidíte, tak je zapotřebí více obalového materiálu, ovšem v této kombinaci je opravdu efektivní a ušetří nám spousty peněz a starostí s poškozením zboží.

Popis a pořádek

Krabic může být ve skladu třeba tisíce, a proto ani nemůžeme pomyslet na to, že bychom je jen tak dali do regálů a ani je vůbec nepopsaly. Takto by se velice snadno zamíchali a poté byste už vůbec nevěděli jaký balík je jaký. A proto si velké firmy vedou pečlivou evidenci, která je zapsána v propracovaném elektronickém systému. Skladníci poté mají elektronické čtečky a snadno tak můžou s daným zbožím pracovat dále.

černá fixa

Ovšem zboží a třeba jednotlivé krabice je zapotřebí popsat, což není jen tak, protože je zapotřebí, aby popis byl čitelný a vydržel. A proto tu máme výrobu etiket , jenž Vám zajistí, že si můžete nechat vyrobit perfektní etikety přímo na míru. Na výběr je opravdu ze spousty možností, takže jistě si vyberete ideální i pro Vaši firmu. Sami se můžete přesvědčit o tom, že i velké množství etiket můžete mít za velice výhodnou cenu, což je u nákupu jednou z předností. Etikety vydrží i ve špatných podmínkách, protože skvěle lepí.