Podnikání

Nejste na to sami

Stáří s sebou někdy přináší i nemoci, které naše medicína ještě nedovede úplně zvládnout. Jednou z takových je takzvaná Alzheimerova choroba. Nemoc, která zákeřně napadne náš mozek a ničí naši osobnost. Nemocný se začne vinou této choroby měnit doslova k nepoznání.

stařena

  • Z milého a laskavého člověka se stává někdo docela jiný.
  • Jeho blízcí si ale musí uvědomit, že to není on, který na ně právě křičí, že je to jeho nemoc, která ho dokonale ovládá.

Snaha zvládnout vše v domácích podmínkách se dříve či později promění v oboustranné trápení. Ani jeden ze zúčastněných si nebude vědět rady. V naší republice naštěstí existují zařízení, ve kterých jsou na choroby stáří přímo specializovaní.

Jen to nejlepší je pro vašeho blízkého dost dobré

Pokud chcete najít pro svého blízkého opravdový domov, který mu zajistí důstojné stáří, pak hledejte podle několika základních kritérií. Velkou výhodou je, pokud zařízení může nabídnout špičkové zdravotní i sociální služby doslova pod jednou střechou.

  • Váš blízký nebude muset nikam dojíždět a nebude tak zbytečně stresován.

Nejdůležitější je ale určitě přístup personálu. Proto hledejte zařízení , ve kterém přistupují ke svým klientům jako ke členům své vlastní rodiny. Dokonalá péče se pozná i podle toho, že je tu pro nemocného stále připravena pomocná ruka. Což znamená po celých čtyřiadvacet hodin, každý den v roce.

  • Spokojenost klientů tkví také v tom, aby si dokázali uchovat co nejdelší dobu své dovednosti a uměli se o sebe co možná nejdéle sami postarat.
  • Respektování individuálních zvyklostí a přání je samozřejmostí.
  • Stejně jako zachování jeho práv a lidské důstojnosti.

babička

NEMOCNÝ ČLOVĚK PŘECI NEPŘESTÁVÁ BÝT PLNOHODNOTNOU OSOBNOSTÍ.

  • Skutečně kvalitní zařízení spolupracuje se špičkovými odborníky v oboru psychiatrie, neurologie a gerontologie.