Online

Základem je jídlo


Narozeniny, výročí, svatební večírek, firemní večírek, zásnuby, ukončení studia, to všechno jsou důvody k oslavě. Byla by škoda neoslavit důležité milníky ve vašem životě. K tomu slouží oslavy, které si lidé organizují sami, a nebo si je nechávají připravit od specializovaných firem. Spousta lidí si chce oslavu naplánovat podle sebe a k tomu je potřeba myslet na všechno. Jestli chcete mít akci vydařenou, je nutné nezapomenout hlavně na občerstvení. A je jedno, jestli pořádáte soukromou oslavu a nebo veřejnou přednášku na vysoké škole.

kanapky jídlo

Záleží co je to za akci
Na některých akcích se přímo očekává, že bude přítomno pohoštění. Stačí mít k dispozici nějaké drobné věci k zakousnutí a nějaké pití. Nemusí se hned prohýbat stoly pod nánosy jídla. Záleží také na vašem rozpočtu, protože jde udělat občerstvení drahé a samozřejmě i levnější. Dobrá cateringová firma vám nabídne více možností, ze kterých si budete moct vybrat.

Co zrovna frčí?
Dokonce i v jídle jsou patrné módní trendy. V posledních letech jsou vyhlášené například sushi rauty, které patří mezi luxusní občerstvení, které není příliš kalorické. Sushi se ovšem nehodí na všechny akce, a tak často připravujeme například saláty a obložené mísy. I takové pokrmy mohou vypadá hezky a moderně a mohou obsahovat zdravá jídla.

jídlo sushi

Pro naše zákazníky připravujeme skvělé pokrmy, které si můžete prohlédnout na našem webu. Můžete si objednat takřka cokoliv. Doporučujeme vám zejména kanapky, což jsou malé jednohubky i menší chlebíčky, které lákají už jen pohledem na ně. Na své akci můžete mít na pohled krásné, a na chuť jedinečné jídlo, které udělá radost všem přítomným. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Na jídlo totiž dostanete každého, a jídlo prostě lidi spojuje. Dejte si na výběru občerstvení záležet a potěšte svoje hosty, ať jde o jakoukoliv akci.