Podnikání

Namísto shánění Viagry buďte přirození


Inzeráty typu prodám Viagru mají úspěch jen tam, kde jsou muži nedostatečně informováni o jiných možnostech léčby ztráty erekce. Vlastně bychom mohli říci, že si neuvědomují, jak zásadní vliv má to nepřirozené, čemu se lidé věnují v rámci západní civilizace. Mnozí z vás se vysmívají divochům žijícím v pralesních společenstvích, ale ti mnohdy znají víc, než my všichni dohromady. Mezi nimi se také většinou nevyskytují žádné typické civilizační neduhy, jako je infarkt, mozková mrtvice, diabetes nebo rakovina. Čím to tedy je?

partnerský pár

Strava – maso a uzeniny, sladkosti, alkohol, cigarety, bílá mouka, rafinovaný cukr, GMO potraviny, konzervanty, barviva, dochucovadla (éčka) – je toho tolik, co vás dokáže zahubit. Běžte někdy nakoupit do prodejny zdravé výživy, kde se naopak setkáte s luštěninami, ořechy, sušeným ovocem, kvalitními rostlinnými oleji a celozrnnými obilovinami. To, co se prodává v těchto obchodech, zpravidla mají na talíři i lidé v pralesech, sice ne úhledně zabalené v prodejním obalu, ale svou podstatou je to takřka stejné.

partneři u moře

Bylinky – pralesní lidé dobře znají mnoho léčivých bylin a mezi nimi i adaptogeny, které udržují hormonální rovnováhu a dbají o to, aby se mužům tvořil potřebný testosteron. Patří sem například Kotvičník zemní nebo Maca peruánská či Bacopa monnieri.

Přirozený sex – je v zásadě jedno, zda se milujete v přírodě – na louce, u potoka nebo v lese, v porovnání s ložnicí. Co ale není jedno, jsou parfémy. Muži v pralese milují vůni ženského potu, udržuje na potřebné výši jejich testosteron a díky tomu také pořádně ejakulují a jejich spermie jsou zdravé a plodné. Naproti tomu my, co se doslova patláme různými antiperspiranty a voňavkami, máme problém, protože žádný parfém nenahradí to, co produkuje přímo ženské tělo – jeho přirozenou vůni. Užít si vůně ženského podpaží nebo chodidel je přirozenější, než jakékoli, byť rádoby přírodní parfémy, potvrdí vám to i sexuologové.