Nákupy

Voděodolná řasenka vás v létě zachrání

Letní období milují všichni! Ještě aby ne, když je venku tak krásně a slunce svítí od rána do večera. Co však zejména ženám nehraje příliš do karet je skutečnost, že jim jejich make-up nikdy nevydrží v takovém stavu, v jakém s ním odcházely z domu brzy ráno.
•       Abyste si však nemusely utírat vaše oči a upravovat rozmazanou řasenku prakticky celé léto, vsaďte na volbu ty voděodolné.

mokré vlasy

Ne všechny přináší zázraky

Pozor si dejte na to, jakou značku se rozhodnete používat. Existuje jich poměrně velké množství, ovšem platí, že ne každá splní to, co slíbí – tedy prvotřídní výsledek.
Pokud se už rozhodnete do nějaké investovat, měly byste hledět na ověřenou značku a kvalitu.Jistě oceníte to, že bude fungovat tak, jak má a přinese vám dokonalé řasy, které odolají nejen vodě, ale i potu.

Do bazénu přímo ideální

Hustý a výrazný make-up k vodě nepatří. Pokud se však nechcete připravit o možnost, prožít léto v přítomnosti vody a bazénu, rozhodně si pořiďte alespoň vychytávku, která vám přinese vždy husté a upravené řasy.
Každá žena totiž ví, jak je důležité vypadat skvěle v každém okamžiku a stejně tak to platí i na pláži nebo v době koupání, které k létu pochopitelně patří.

Sportovní aktivita bez pandích očí

Přítomnosti potu se při sportovní aktivitě jednoduše nevyhnete. Mnohdy je fyzická zátěž natolik intenzivní, že se z vašich očí stane něco, čemu se říká „pandí vzor“. Nenechte se rozhodit tím, že nemůžete vypadat báječně i při tolik oblíbené činnosti, jakou je sport.
použití řasenky

Voděodolná řasenka vám dodá hezký tvar řas a pohled, který bude vždy ohromující. A to i v době, kdy na sobě budete opravdu makat a dřít v posilovně nebo při běhání na maximum.
•       Každý muž vám řekne, jak jsou ženské oči tím nejzákladnějším podnětem k tomu, být pro muže přitažlivé a neodtrhnout od vás zrak. I díky tomu byste neměly podcenit skutečnost, že pro zdokonalení vašich řas a zvýraznění vašich očí, vám postačí právě volba chytré řasenky.