Nákupy

Očistu proveďte v přírodních podmínkách

Je pravdou, že zahradní bazény nepatří v dnešní době k nějakému nadstandardu. Vy možná patříte k těm lidem, kteří po bazénu u domku nebaží. Nebo máte zcela prozaičtější důvod k tomu, abyste si bazén nepořizovali. Třeba na něj stále ještě šetříte. Ale do té doby by se na Vaší zahradě určitě uplatnila kvalitní solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha, nemyslíte?

sprcha

Jaká je investice?
Podívejte se, investice do solární sprchy není uchvacující. Rozhodně Vám nenaruší Váš rodinný rozpočet! A provozní náklady na solární sprchu jsou žádné. A přitom má své nesporné výhody.

Má nějaké výhody?
Samozřejmě, že se pod tokem vody nedá plavat. To je jasné. Ale všechno ostatní splňuje.

  • Osvěžíte se během dne.
  • Večerní hygienu můžete provést jakbysmet. A to navíc s mýdlem! V bazénu to opravdu nejde.
  • A až si pořídíte zahradní bazén, využijete solární sprchu, jako předskokana, než se ponoříte do vody v bazénu. Nezanesete si do bazénu trávu a podobné nečistoty. Ty necháte pod sprchou.

Provozní náklady jsou skvělé, protože všechno teplo za Vás obstará sluníčko. Takže si představte, jak upocení a upachtění po celodenní práci necháte na sebe téci teplou vodu, aniž byste museli navštívit koupelnu uvnitř. A ta teplá voda bude zadarmo! Není to skvělé?

zahradní sprcha

Ještě nesmíte zapomenout také na to, že solární sprchu můžete volně přenést na místo, kam ji zrovna budete potřebovat. Manipulace s ní je jednoduchá.
A nakonec můžete v podstatě tvrdit, že máte na své zahradě prozatímní zdroj vody pro osvěžení, ale i pro večerní hygienu. A to na druhou stranu nemůže říct nikdo, kdo vlastní pouze zahradní bazén. Do něj mohou lidé vstoupit nejlépe osprchovaní a čistí. Vy to budete mít prostě opačně. Nejprve solární sprchu, a teprve potom zahradní bazén. Uvidíte, že si od Vás vezmou mustr právě ti, kteří zahradní bazén vlastní.