Nákupy

Elegantní a odolná karafa na vodu

Nápojové sklenice jsou předmětem, který mnohdy v domácnosti či při cestě do práce, na výlet, dlouho nevydrží. V tomto případě adekvátní řešení nabízí karafa na vodu s doživotní zárukou!

Z obyčejného pití udělá karafa na vodu nevšední požitek. Však je známo, že pití ze skla je nejzdravější variantou. Předností je, že si lze zvolit z několika velikostí, barevného uzávěru apod. Možnost použít nejen na vodu, ale také na jiné chlazené nápoje, na ledový čaj, limonádu apod.
jahodové pití.jpg

Efektivní nádoba pro teplé i studené nápoje

Výrobek, který je určen i pro teplé nápoje. Rovněž pro lepší osvěžení můžete do vody přidat kousky čerstvého ovoce nebo pro maximální chladicí efekt salátovou okurku. Jedná se o velmi osvěžující a zdravé pití.

Nádobu mějte na viditelném místě, kdy tak nezapomenete dodržovat pitný režim. Výrobek je určen pro každého, kdo chce mít k dispozici neustále potřebnou zásobu tekutin v práci, ve škole, doma, ale také na cestě do města, do práce, v tělocvičně apod.

Volba možnosti barevného uzávěru je potěšující záležitostí a nejen pro ty, kdo mají rádi barvy. Můžete si zvolit uzávěr na základě vaší oblíbené barvy nebo zvolit barvu, která bude ladit se zařízením vaší domácnosti nebo s kabelkou či batohem. Vše je reálné.
pití z láhve.png
Proč vybrat skleněnou nádobu?

Jedná se o ekologicky šetrný a český výrobek. Nádoba je z velmi odolného a kvalitního materiálu. Velmi lehká, tudíž lze bez problému nosit i v kabelce. Interesantní a praktický design. Velmi snadná údržba. Dobře se čistí i díky tomu, že je bez jakýchkoliv závitů či záhybů. Výrobek, který je šetrný k životnímu prostředí.

Předností je doživotní záruka

Jak to však funguje? Zcela jednoduše. Pokud by se vám stalo a nádoba se rozbila, postačí prostřednictvím online formuláře zaslat fotografii rozbité láhve a doklad o koupi. Po uhrazení částky za dopravu a balné, vám bude zaslána nová láhev prostřednictvím dopravce na nejbližší pobočku vašeho bydliště či pracoviště.