Podnikání

Stmelte váš kolektiv a vyrazte na únikovku

Poznat lidi z řad kolegů z práce je občas také dobré na nějaké neutrální půdě, mimo pracoviště. Takové pravidelné pořádání různých teambuildingových akcí je skvělou investicí do spokojenosti a lepší spolupráce kolektivu zaměstnanců. Rozhodně se vyplatí jednou za čas takovou akci zorganizovat. Jenž co pořád vymýšlet, aby to co nejvíce lidí bavilo a aby to bylo vhodné pro kolektiv více lidí?
Možností máte opravdu hodně, ale pokud toužíte po něčem opravdu speciálním, pak jsme tu právě pro vás. Vhodnou teambuilding aktivitou totiž může být třeba také účast na únikové hře v Pardubicích. Vyzkoušejte si na vlastní kůži detektivní piplavou práci, pomocí které byste se měli úspěšně dostat z dané místnosti během časového limitu. Vyberte si z několika typů tzv. escape games podle vašeho vkusu tu pravou pro váš pracovní tým.

místnost

A z jakých možností vybírat? Můžete si tak užít třeba práci agenta a rozluštit tak za spolupráce vašeho týmu dané rébusy, které vás dovedou k včasnému opuštění místnosti. A právě ona spolupráce v týmu dokonale stmelí váš kolektiv a vaše kolegy také budete mít možnost poznat z trochu jiné stránky než jen z té pracovní.
Další variantou únikovky je horrorová hra „Samara“ na téma známého horroru Kruh. Zde budete mít možnost příjemně se bát a čelit všem nástrahám. Pro milovníky horroru jako stvořené.

hala

Vezměte vaše kolegy a spolupracovníky, a vyrazte si společně za některou únikovou hrou z nabídky, na které se domluvíte a shodnete. A po napínavé a detektivní práci, která vás jistě dovede k cíli a splnění úkolu v podobě včasného opuštění místnosti si můžete společně s vašimi kolegy dopřát třeba dobré jídlo nebo pokračovat za další zábavou.
Investice do teambuildingových aktivit se rozhodně vyplatí a stmelení kolektivu vede k lepší komunikaci, spolupráci a pracovním výsledkům.