Nákupy

Legíny na sport i do práce

Nenajdeme snad žádnou ženu, která by ve svém šatníku neměla legíny. Tak pohodlné, tak funkční a především tak universální kousek. Legíny nosíme denně. Nejběžněji je volíme k barevným tunikám a topům, krásně vyniknou i s pletenými podzimními šaty. Také je nosíme doma, protože v nich můžeme pohodlně uklízet byt, venčit pejska, hrát si s dětmi nebo odpočívat u televize.

legíny

Pokud zvolíme správnou velikost, legíny drží na svém místě, nepadají a naopak nikde nic neškrtí a netlačí. Legíny jsou oblíbenější především u mladší generace a mladých dívek, ale pokud jste přeci jen starší, vůbec se nemusíte nošení legín bát. Správně zvoleným outfitem s ohledem na typ vaší postavy docílíte toho, že omládnete o několik roků či let. Legíny se vyrábějí z mnoha materiálů. Nejběžnější a nejlevnější variantou jsou legíny vyrobené z bavlny s příměsí nylonu, lycry a podobných umělých materiálů. Pokud jste náročnější na materiál, lze koupit i luxusnější kousky z merino vlny či hedvábí. Také seženete legíny džínové legíny tzv. džegíny nebo třeba koženkové.

běh

Jestliže holdujete fitness a cvičení, jistě nějaké legíny na cvičení doma máte. Sportovní legíny jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které odvádějí pot od pokožky, udržují stálou tělesnou teplotu a přizpůsobí se vám i při veškerých vámi prováděných cviků. Jsou lehounké a tenké a jsou výborným společníkem při různých sportovních aktivitách. Ať už si půjdete ven zaběhat nebo se chystáte na lekci pilatesu či jógy, sáhněte po dámských sportovních legínách. Aby při aktivitě legíny plnily svojí funkci, je třeba pod ně oblékat bezešvé funkční spodní prádlo. Bezešvé proto, abyste se vyhnuli případným nepříjemnostem, protože pod legínami je takřka vše vidět. Proto dejte taky pozor na výběr správné velikosti legín. Malé legíny by vás mohli škrtit a ani by to nepřidalo na vaší pohodlnosti.