Nákupy

Kartonové obálky jsou nepostradatelným pomocníkem při přepravě i skladování

Potřebujete přepravit nejrůznější malé zásilky bez úhony? Vyzkoušejte pro jejich ochranu například kartonové obálky, které zajistí jejich bezpečnou přepravu. Mají zajímavé vlastnosti, jsou ekonomicky výhodné, a navíc jsou i ekologické. Proč je tedy nevyužít? S jejich službami budete zajistí více než jen spokojeni.

Kartonové obálky

I když jsou papírové, jsou odolné…

Ať už potřebujete odeslat nejrůznější dokumenty, knihy, spisy či nahrávky, kartonové obálky se pro vás zajisté stanou tou nejlepší volbou. Jejich obrovskou předností je odolnost. I když se to na první pohled nemusí zdát, materiál, z něhož jsou tyto obálky vyrobeny je velmi odolný. Skvěle tak uchrání zásilku před nežádoucími vlivy okolí, a to ať už se jedná o prach či vodu. Jejich vlastnostmi budete rozhodně mile překvapeni.

Obálky disponují totiž speciálním nátěrem, který zabraňuje při krátkodobém působí vody jejímu vniknutí do obsahu zásilky. Jelikož je použitý materiál i o něco silnější než papír používaný při výrobě klasických obálek, jsou oproti nim mnohonásobně odolnější, což je samozřejmě při přepravě více než vhodné.

Různé druhy obálek

Ideální velikost pro jakoukoliv zásilku

Výrobci samozřejmě myslí na to, že je třeba zasílat zásilky nejrůznějších rozměrů a tvarů. Proto jsou kartonové obálky k dispozici v řadě různých velikostí i tvarovém provedení. Vyberete tak přesně takovou, kterou budete v daný okamžik nejvíce potřebovat. Kartonové obálky většinou disponují samolepícím proužkovým uzavíráním pro komfortnější manipulaci. Balení zásilek tak pro vás bude velmi snadné a především rychlé. Proč trávit více času, než musíte právě balením a zalepováním obálek?

Jejich předností je rovněž i možnost tyto obálky popisovat. I přesto, že je obálka vyrobena speciálním postupem, aby byla co nejvíce odolná vodě, je možné ji popisovat klasickými propiskami či fixy. Pokud tak zrovna nebudete mít po ruce štítky, nemusíte zoufat, stačí vzít do ruky klasickou propisu a ihned bude po problému.