Podnikání

Co říkají zlatá čísla telefonu, jestliže je složíte z šestek a sedmiček

Zlatá čísla https://www.vipcisla.cz/ telefonu se prodávají docela úspěšně a lidé si je většinou vybírají podle vzhledové atraktivity. Každá číslice má však hlubší význam duchovní a ten byste neměli opomíjet.

Šestky

Šestka znamená v numerologii touhu po harmonii, přátelství, vzájemné spolupráci, toleranci, pochopení, empatii a lásce. Tuto symboliku intuitivně vyhledávají lidé, kteří touží navázat niterný a hlubší citový vztah – buď s partnerem opačného, nebo stejného pohlaví, anebo jen ryze přátelský, kamarádský kontakt, např. v rámci společných zájmů a koníčků. Ideální je zesílit šestku ve dvojici 66 a prokládat je kreativními trojkami 33 nebo svobodomyslnými pětkami 55. K takovému číslu telefonu byste měli zvolit i vhodnou barvu obalu či krytu – k šestkám se hodí elegantní hnědá, růžová nebo tělová v barvě pokožky.

klávesnice telefonu

Vyhýbejte se však symbolu tří šestek, který nikdy nevěstí nic dobrého, a používají jej lidé, co mají zájem vyzkoušet na vlastní kůži dopady negativního životního stylu. Že jsou v mnoha ohledech velmi bolestné a nepříjemné, jistě není nutné dodávat.

sedmička na kůře stromu

Sedmičky

Sedmička podporuje analytické myšlení, logiku, paměť a má blízko ke spiritualismu. Sedmičky by si měli opatřit ti, co mají zájem se něco dozvědět z nejrůznějších vědních oborů, anebo proniknout hlouběji do svého vlastního nitra. Sedmička přeje lidem spíše uzavřeným a introvertním, kteří dávají v komunikaci s druhými přednost vnitřnímu pocitu, než vnějšímu vzhledu, hodí se k relaxaci, meditaci a regeneraci organismu. Trojkombinace nebo dvojice se také velmi dobře pamatují, chcete-li zviditelnit svůj e-shop nebo dát o sobě vědět tak, aby si vaše telefonní numero někdo rychle zapamatoval, měly by v něm převažovat právě sedmičky. Je to dáno i jejich symbolickým tvarem dvou rovných úseček v téměř pravém úhlu, které podporují vizualizaci a rychlé zapamatování.

Barva krytu pro zesílení působení sedmiček jsou všechny odstíny modré.